השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שירות לקוחות והזמנות

1599-50-50-66

סניפים:

ראשון לציון
רח' טוליפמן א.ת הישן
רח' האצל 1 א.ת החדש

תל אביב
רח' הברזל 2 רמת החייל

רעננה
דרך ירושלים 3 קניון מול הפארק

רחובות
אופנהיימר 2 פארק המדע

כפר סבא
רח' המנופים 2


לחצו כאן למידע על שעות פעילות

תקנון האתר

 ברוכים הבאים לאתר חשמל נטו - אתר המכירות הגדול והזול במדינה בו תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרים ממיטב היצרנים והחברות במחירי מבצע ללא תחרות ,מחירים הכי זולים בהתחייבות ובתנאי תשלום אטרקטיביים במיוחד.

האתר הינו חנות וירטואלית המופעלת ע"י חברת מילניום ליין פתרונות תקשורת בע"מ . השימוש והקניה ב-חשמל נטו כפופים לתנאים המפורטים בתקנון זה. אנא קרא תקנון זה בקפידה. שכן השימוש ב- אתר חשמל נטו מותנה בהסכמתך לתנאים הקבועים בו כלשונם. כל המבצע פעולת רכישה באתר חשמל נטו מצהיר בעצם ביצוע הרכישה - כי היונו מודע לתקנון באתר ולכללים החלים על רכישת מוצרים באתר חשמל נטו,כי הוא מכיר כללים אלה, מסכים לתחולתם על פעולת הרכישה וכי לא תהיה לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כנגד מילניום ליין בע"מ ו/או מפעילי האתר ו/או מי מטעמם, מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבות מילניום ליין בע"מ ו/או מפעילי האתר על פי תקנון זה.

1. תנאי השתתפות

·       רשאי לבצע פעולה באתר, כל אדם תושב מדינת ישראל בן 18 ומעלה (וכן חברה המאוגדת כדין לפי חוקי מדינת ישראל והרשומה ברשם החברות בישראל ) אשר ברשותו כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי המצויינות להלן ושהינו בעל חברות האשראי הינן:ויזה כ.א.ל ,ויזה אלפא, דיינרס קלאב ישראל בע"מ, אמריקן אקספרס בע"מ,ישראכרט בע"מ. מבלי לגרוע מהאמור לעיל ,תנאי מוקדם לאישור פעולה באתר הוא אישור של חברת אשר דרכה התחייב המשתתף לבצע את הרכישה ,לעסקת הרכישה שעליה התחיייב.

2. המוצרים המוצעים
 
·       המוצרים מוצעים על ידי החברות המציעות ,לפי המפרט ובהתאם לתנאים המופיעים בדף המכירה באתר באתר ניתן לראות את תמונות המוצרים ותאור קצר ותמציתי של המוצר המוצע. הפרטים כולן נמסרים באחריותן הבלעדית של החברות המציעות.
 
      במקרה שאזל מוצר מהמלאי בשל נסיבות שלא היו ידועות בעת ההזמנה / זכיה , תיהיה רשאית חשמל נטו להודיע ללקוח על ביטול הקניה / זכיה במכירה האישית , במקרים אלו הלקוח לא יחויב , וחשמל נטו תעשה את המיטב ותציע ללקוח מוצר חלופי.
 
      עדכון מחירים - המחירים באתר נעשים על בסיס יום יומי על מנת להבטיח לצרכן את המחיר הנמוך ביותר , שינויים אלו מתבצעים בצורה ידנית ,  על ידי צוות מיומן . היה ונפלה טעות אנוש חריגה בלבד , השמטת ספרה , טעות בהקלדה , חשמל נטו מצהירה שטעויות מסוג זה יכולות להיעשות אך ורק  , בתום לב , ויש לראות בהם טעויות אנוש , היה וישנה טעות במחיר באתר , או יש ספק לגבי מחיר מסויים נא ליצור קשר מייד עם שירות הלקוחות באמצעות המייל sales@netoneto.co.il או באמצעות טלפון 03-9509530
      
·       כל המוצרים המוצעים במסגרת המכירה חדשים לחלוטין (סוג א`) באריזותיהם המקוריות ונהנים מכל תנאי האחריות והשירות המקובלים.

·       פרטים נוספים לגבי המוצרים ו/או השירותים המוצעים ,ניתן לקבל באתרי הבית של החברות המציעות או ע"י התקשרות טלפונית למרכז התמיכה של חשמל נטו (להלן ה"אתר").

·       התמונות המוצגות באתר הינן להמחשה בלבד ואינן מחויבות.
 

      המחירים המופיעים בדפי המכירה כמחירי השוק של המוצרים, נמסרים על ידי היבואנים ומשקפים את מחירי השוק של המוצרים, אך מומלץ לבדוק את מחירי השוק לפני כל קניה או הגשת הצעה למכרז. חברת מילניום ליין פתרונות תקשורת בע"מ אינה אחראית לנכונותם של מחירי השוק.

·       האחריות הבלעדית למוצרים ,אספקתם, איכותם, טיבם, עמידותם, ויכולותיהם חלה על היצרנים והמשווקים של המוצרים ובהתאם לתעודות האחריות המצורפת לכל מוצר שיירכש באמצעות האתר. המבצעים פעולות באתר מצהירים כי תוכן סעיף זה הובא לידיעתם וכי לא תהא כל טענה כנגד בעלי האתר ו/או מי מטעמם בקשר לכך

      במוצרים כגון : מכונות כביסה , תנורים , מדיחים , כיריים , מייבשים , יש לתאם ביקור טכנאי , ואין לפתוח את המוצר עצמאית , מוצר  ממוצרים אלו אשר לא יפתח ויופעל ע"י טכנאי מוסמך מטעם היבואן לא תחול עליו האחריות ..
 
      במכירות אישיות / פומביות הלקוח לא יוכל לקבל תוספת , מתנות ומבצעים הניתנים לרוכשים בסכום המוצר המלא . ולא תיהיה אפשרות לבטל את דמי המשלוח , גם במידה והלקוח יבקש לאסוף את המוצר מסניפי חשמל נטו.
 

3. פרטי המשתמש

·       בעת ביצוע הפעולה באתר יידרש המשתתף להכניס למערכת את הפרטים הבאים :ת.ז /ח.פ ,שם פרטי, שם משפחה, שם, חברה, טלפון, יישוב, מיקוד, דואר אלקטרוני, ופרטי תשלום.

·       הגשת פרטים אישיים כוזבים הינה עבירה פלילית. נגד מגישי פרטים כוזבים יינקטו צעדים משפטיים ,לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לחברת מילניום ליין פתרונות תקשורת בע"מ.

·       אנו מתחייבים לאגור את המידע שנמסר לנו בצורה מאובטחת. כמו כן אנו מתחייבים שלא לגלות ולא להעביר כל מידע הקיים אצלנו (כולל פרטים אישיים וכרטיס אשראי) לאחר, למעט מידע הנדרש לצורך ביצוע ההזמנות באתר.

4. מבצעים והטבות

1. מילניום ליין בע"מ, המפעילה את סניפי רשת חשמל נטו מנפיקה שוברים המאפשרים למחזיק בהם לקבל הטבה כספית בסכום הנקוב על השובר ברכישת מוצרים בסניפי רשת, והכל באופן המפורט בתקנון זה להלן. 

2. שובר הטבה

2.1."שובר הטבה" או ברבים "שוברי הטבה"- שוברים בסכומים שונים אותם ניתן לממש בכל אחד מסניפי הרשת, אשר יזכו את המחזיק בהם בהטבה כספית בשווי של הסכום הנקוב על גבי השובר בלבד על כלל המוצרים הנמכרים ברשת, למעט ההגבלות המפורטות להלן, כולן או חלקן, כפי שיופיעו על גבי השובר. מגבלה שאינה מופיעה על גבי שובר ההטבה לא תחול ביחס לאותו שובר הטבה (להלן: "המגבלות")

2.2.המגבלות הן כלהלן:

2.2.1.      לא ניתן לממש שובר הטבה ברכישת מוצרים בהנחה ו/או במבצע ו/או מוצרים מתצוגה ו/או מוצרי סוג ב' ו/או עודפים.

2.2.2.      לא ניתן להשתמש ביותר מתו הטבה אחד במסגרת עסקה ו/או הזמנה אחת.

2.3.עודף בגין שובר הטבה אשר לא נוצל במלואו יינתן בשובר הטבה בסכום המתאים ו/או באמצעות עדכון סכום שובר ההטבה. 

2.4.תוקפו של שובר ההטבה משתנה לכל הטבה ולא יעלה על 12 חודשים ממועד הנפקתו. לאחר מועד זה, שובר ההטבה לא יכובד ולא יוחלף. 

2.5.מדיניות החזרת מוצר שנרכש באמצעות שובר ההטבה הינה כדלקמן – החזר מוצר כאמור תתאפשר לא יאוחר מ- 14 ימים ממועד רכישתו ובלבד שהמוצר לא נפגם ולא נעשה בו שימוש והכל בכפוף לתנאים הקבועים בתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשע"א-2010. ההחזר יבוצע באמצעות מסירת שובר הטבה בסכום המתאים. למען הסר ספק, על שובר ההטבה שיימסר כאמור בסעיף זה יחולו אותן המגבלות החלות על שובר ההטבה על פי תקנון זה. 

3. כללי

3.1.שובר ההטבה אינו ניתן להמרה למזומנים או להחזרה ולא יינתן עודף במזומן בגין שימוש חלקי בשובר הטבה. במקרה של גניבה / אובדן / השחתת שובר ההטבה, מחזיק שובר ההטבה לא יפוצה ודין גניבת שובר הטבה ו/או אבדן שובר הטבה ו/או השחתת שובר הטבה כדין אבדן מזומנים.

3.2.בכל מקרה של סתירה ו/או אי-התאמה כלשהי בין הוראות תקנון זה לפרסומים אחרים כלשהם בדבר שובר ההטבה, לרבות בעיתונות, תגברנה הוראות התקנון לכל דבר ועניין.

3.3.חשמל נטו רשאית בכל עת להפסיק את הפצת שובר ההטבה או לשנות את התנאים לגבי שוברי ההטבה באופן שהשינוי יחול ביחס לשוברי הטבה שיירכשו לאחר מועד השינוי.

3.4.תקנון זה הינו בגדר הסכם מחייב בין רוכש שובר ההטבה ו/או מציג שובר ההטבה למימוש לבין חשמל נטו.

3.5.התקנון יימצא לעיון באתר האינטרנט של הרשת ובכתובת הברזל 2 תל אביב. 

3.6.תקנון זה יהא ניתן לשינוי לפי שיקול דעתה הבלעדי של חשמל נטו, אולם שום שינוי לא ירע את תנאיהם של מחזיקי שובר ההטבה שנרכשו לפני השינוי.

3.7.במקרה של תביעה מקום השיפוט הבלעדי הינו בתחום השיפוט של בתי המשפט בעיר תל אביב יפו.

5. תשלום ואספקה 
 
·       לאחר סיום ביצוע הרכישה המשתתף עדיין לא יחוייב בגין ההזמנה אלא רק יתבקש אישור בלבד מחברת האשראי של הלקוח בגין המוצר לפי מס` התשלומים אשר ביקש.

·       החיוב  יבוצע רק לאחר העברת המוצר שהוזמן לחברת ההובלות !

·       המחירים באתר חשמל נטו כוללים מע"מ .
 

·       ניתן לבטל רכישת מוצר עד 14 ימים ממועד ההזמנה, הביטול ייעשה אך ורק בהודעה שתישלח באמצעות דואר אלקטרוני להנהלת החברה , והנהלת החברה אישרה את הביטול.על פי חוק אם סופק המוצר חלה חובת החזרת המוצר אל מחסני הספקים ע"י הרוכש כאשר הוא ארוז באריזתו המקורית ולא נעשה בו כל שימוש.

·       על אף האמור לעיל ,ניתן לבטל עסקה לרכישת מוצר בתוך 12 שעות מביצוע ההזמנה (ובתנאי שהמוצר לא סופק למזמין או הועבר לחברת ההובלות )ללא כל חיוב בדמי ביטול על ידי הודעה בפקס או בדואר אלקטרוני. מעבר לזמן שצויין יחויב המזמין בדמי ביטול ,על ידי שליחת הודעה בפקס או בדואר אלקטרוני . מעבר לזמן שצויין יחוייב המזמין בדמי ביטול (באמצעות כרטיס האשראי) בשיעור של 10% ממחירו הכולל של המוצר .
 
 
·       מילניום ליין פתרונות תקשורת בע"מ ערבה לכספי הרוכשים! לפיכך מתחייבת חברת מילניום ליין פתרונות תקשורת בע"מ כי בכל קניה, תקבלו את המוצר שרכשתם או את מלוא כספכם בחזרה במידה ולא קיבלתם את המוצר שהוזמן.

·         אם הועבר המוצר לחברת ההובלות או סופק ללקוח אזי יתווספו לדמי הביטול גם הובלות (הלוך + חזור). 

 ·     אספקת המוצרים תתבצע לבית הלקוח ו/או לכל מקום ו/או בכל דרך שהיא שתתואם עם הלקוח, וכל זאת בהתאם ובכפוף לתנאי האספקה של ספקי המוצרים ו/או חברת המשלוחים .
      מובהר בזאת כי במידה ואין ביכולתם של הספקים ו/או חברת המשלוחים אפשרות לבצע את משלוח המוצרים לבית הלקוח מכל סיבה שהיא לרבות בשל מיקומו של בית הלקוח או בשל תנאי אספקה של ספקי המוצרים ו/או חברת המשלוחים,  הלקוח יהיה רשאי לאסוף את המוצרים מן הספק ו/או מכל גורם אחר המחזיק במוצרים עד לא יאוחר מחלוף 10 ימים מהודעתה של מילניום ליין בע"מ ללקוח, ובמקביל יזוכה הלקוח במלא מחיר ההובלה, להוציא בזאת מכרזים ומכירות מיוחדות בהם דמי המשלוח ודמי הטיפול במוצר מאוחדים בסכום אחד. במקרים אלה הלקוח יזוכה בדמי המשלוח בהתאמה לעלות המשלוח המקבילה למוצר במכירה רגילה.

·       אספקת המוצרים תתבצע בתחומי הקו הירוק בלבד .

·       מעבר לקו הירוק יש אפשרות להשתמש בחברת הובלות קבלנית עם ביטוחים מתאימים אך כמובל בתוספת מחיר שנע  לפי גודל המוצר בין 60 ש"ח ל-160 ש"ח.

·      במקרה של איסוף עצמי חובה לוודא מראש שהמוצר ישנו ולתאם איסוף עם אתר חשמל נטו.

·       כמו כן לקוח שיבצע איסוף עצמי לא יחויב בדמי משלוח!

6. אחריות

·         האחריות למוצרים המפורסמים לרכישה באתר חלה על היצרנים ו/או היבואנים ו/או המשווקים המורשים של המוצרים ,ובהתאם לתנאי תעודות האחריות והשירות הצמודות לכל מוצר ו/או שרות.

7. ברירת דין ומקום שיפוט

·       התנאים המובאים לעיל ולהלן ,פרשנותם ואכיפתם נשלטים על ידי חוקי מדינת ישראל בלבד. כל העסקאות המתבצעות באמצעות אתר זה הנן כפופות לדין הישראלי בלבד וכל הליך משפטי בגין כל עילה שמקורה בפעולה משפטית שהתבצעה באתר זה יתברר בבית המשפט מוסמך במחוז ת"א בלבד. הגישה לאתר זה וביצוע עסקאות באמצעותו מוגבלות אך ורק למשתמשים מישראל.

8. תנאים נוספים

·       חברתמילניום ליין פתרונות תקשורת בע"מ לא תישא במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי למוצרים ו/או לטיבם ו/או למועד אספקתם ו/או לאופן אספקתם.

·       חברתמילניום ליין פתרונות תקשורת בע"מ לא תישא במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי לכל מקרה שבו רכישה של משתתף לא תתקבל במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת ממשתתף לרכוש מוצרים.

·       חברת מילניום ליין פתרונות תקשורת בע"מ לא תישא באחריות לפעילות בלתי חוקית על ידי משתתפי המכירה או כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה.

·       חברת שומרת לעצמה את הזכות לסגור את האתר ולבטל את המכירה על פי שיקול דעתה ,בין היתר באם יתברר לה שמתבצעת באתר פעילות בלתי חוקית.

·       חברת מילניום ליין פתרונות תקשורת בע"מ שומרת לעצמה את הזכות לשנות מחירים ללא כל הודעה מוקדמת.

·       מבלי לגרוע מהאמור לעיל ,במידה וגורמים ו/או אירועים שאינם בשליטת בעלי האתר ו/או מפעיליו יעכבו ו/או ימנעו את קיום מכירת המוצרים באופן מלא או באופן חלקי , ובדרך כלשהי , ו/או את אספקת המוצרים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו, ו/או אם יפגעו תקלות במחשוב ו/או מערכות הטלפון ו/או כל גורם תקשורת אחר בהשלמת תהליך הרכישה ,ו/או אם בשל פעולת איבה, ו/או שביתה ו/או השבתה ו/או גיוס מילואים בהיקף מיוחד ו/או כל גורם אחר שהינו בגדר כח  ימנע ו/או ייפגע תהליך רכישת המוצרים ו/או אם יחולו שינוייים בשיעורי המס ו/או היטלים החלים על המוצרים בין מועד פרסום המוצר לרכישה לבין מועד האספקה המתוכנו על פי מועד רכישת המוצר ,רשאית חברת מילניום ליין פתרונות תקשורת בע"מ להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה.

·       במידה ותחול טעות בהדפסה, בתיאור המוצר, ו/או במחירו, בתנאי התשלום , בתמונת המוצר או בכל חומר הדפסה אחר ,או בקבלת הנתונים ממבצע פעולה באתר, רשאית חברתמילניום ליין פתרונות תקשורת בע"מ, אך לא חייבת, לבטל את הרכישה הספציפית.

·      חברת מילניום ליין פתרונות תקשורת בע"מ שומרת על זכותה לשנות תקנון וכללי השתתפות אלו מזמן לזמן.
 
     קניה מהנה ............

 

<