מטען קיר MIRACASE מירקסיס דגם 99702-001-47 MWCM65PD
דגם 9970200147
MIRACASE
טעינה בטוחה ומהירה ביותר לאורך זמן
כולל כבל TYPE-C TO TYPE-C
הספק 65W
צבע שחור
פרטים נוספים
מותג
MIRACASE
ספק
בנדא מגנטיק
יבואן
יבוא רשמי
תקופת אחריות
שנה
זמן אספקה
7 ימי עסקים
ברקוד
מאפיינים:
מיועד לטעינה מהירה ויעילה של כל סוגי הסמארטפונים, הטאבלטים והתקנים ניידים נוספים.
כולל כבל TYPE-C TO TYPE-C
צבע שחור
נתונים טכניים
כניסה 100-240V~50/60Hz 1.5A מקסימום
פלט USB-C1/C2:
5V-3A
9V-3A
12V-3A
15V-3A
20V-3.25A (65W מקסימום)
פלט USB-A:
5V-2.4A
9V-2A
12V-1.5A (18W מקסימום)
פלט USB-C1+USB-C2 45W + 20W
פלט USB-C1+USB-A 45W + 18W
פלט USB-C2+USB-A 5V— 2.4A
פלט USB-C1+USB-C2+USB-A 45W + 5V 2.4A
PPS 5-11V 4.05A, 5-16V 3A
הספק כולל 65.0W